Nasledujte nás na Facebooku

KUFRY, BATOHY, TAŠKY Počet produktů: 93

KUFRY, BATOHY, TAŠKY

Kufry, tašky, batohy...

Potřebné vybavení na cesty a výlety je třeba do něčeho zabalit. Typ zavazadla volte podle cíle cesty, tak aby se vám cestovalo co nejpohodlněji. Cestovní tašky, velké kufry, střední kufry, malé kufry, palubní kufry, tašky do letadla, kufry na kolečkách nebo plážové tašky – každé z těchto zavazadel se hodí k jinému účelu ...

Kufry, tašky, batohy...

Potřebné vybavení na cesty a výlety je třeba do něčeho zabalit. Typ zavazadla volte podle cíle cesty, tak aby se vám cestovalo co nejpohodlněji. Cestovní tašky, velké kufry, střední kufry, malé kufry, palubní kufry, tašky do letadla, kufry na kolečkách nebo plážové tašky – každé z těchto zavazadel se hodí k jinému účelu a každé z nich nabízí jiné výhody.

       

                             

      

Pokud váháte, zda pořídit cestovní tašky nebo cestovní kufry, nezoufejte. Důležité je položit si otázku na cíl cesty, podle toho cestovní zavazadla vybíráme. Na cesty do měst se nejlépe hodí cestovní kufry. Zvláště ženy potom ocení kufr na kolečkách. Na cesty do přírody a kempování jsou vhodnější outdoor batohy. Malým výletníkům pořiďte dětské batoh a dětský kufr, které jsou lépe přizpůsobeny velikosti jejich postavy. Na zahraničních cestách se vám bude hodit pouzdro na doklady. Potřebné vybavení na sport nebo cvičení pohodlně zabalíte do sportovní tašky. Pokud nechcete pořizovat speciální batoh na kolo, dobře poslouží isportovní batohy, které nabízejí všestranné využití. Věci na pláž odnesete pomocí plážové tašky.

Zobrazit
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 93 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 93 položek

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Rozumím