Nasledujte nás na Facebooku

Bezpečnostní pouzdra, tašky Počet produktů: 11

Bezpečnostní pouzdra, tašky

BEZPEČNOSTNÍ TAŠKY, POUZDRA - obaly na doklady, brašny, přenosný trezor, ochranná síť...

Všechny potřebné osobní věci na cesty i samotné zavazadlo můžete ochránit díky bezpečnostním cestovním taškám. Cestujete-li do zahraničí, je nejlepší pořídit si pouzdro na doklady s možností nošení na krku nebo kolem pasu. Doporučujeme nosit pouzdro pod obl...

BEZPEČNOSTNÍ TAŠKY, POUZDRA - obaly na doklady, brašny, přenosný trezor, ochranná síť...

Všechny potřebné osobní věci na cesty i samotné zavazadlo můžete ochránit díky bezpečnostním cestovním taškám. Cestujete-li do zahraničí, je nejlepší pořídit si pouzdro na doklady s možností nošení na krku nebo kolem pasu. Doporučujeme nosit pouzdro pod oblečením nebo si pořídit bezpečnostní tašku přes rameno vyztuženou ocelovou sítí od specialisty firmy Pacsafe. Bezpečnostní tašky Pacsafe obsahují i ochranu RFID. Vše důležité tak budete mít stále při sobě a budete ochráněni proti krádeži.

V nabídce máme i bezpečnostní přenosný trezor, vhodný k úschově věcí v hotelech nebo autě. Zavazadla ochráníte bezpečnostní ocelovou sítí Pacsafe.

Zobrazit
Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek
Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Rozumím