Nasledujte nás na Facebooku

Pro děti na cesty Počet produktů: 29

Pro děti na cesty

Dětské doplňky na cesty aneb věci pro malé cestovatele

Myslíme i na malé cestovatele. Ať si děti užívají stejného pohodlí jako vy - nabízíme spací pytle pro děti,dětské spacákybatohycestovní podhlavníky nebo jak se také někdy říká, cestovní polštářky různých designů. Dále máme v nabídce cestovní sadu pro děti, a to dětský cestovní kufr + ba...

Dětské doplňky na cesty aneb věci pro malé cestovatele

Myslíme i na malé cestovatele. Ať si děti užívají stejného pohodlí jako vy - nabízíme spací pytle pro děti,dětské spacákybatohycestovní podhlavníky nebo jak se také někdy říká, cestovní polštářky různých designů. Dále máme v nabídce cestovní sadu pro děti, a to dětský cestovní kufr + batůžek.  Dětský cestovní kufr a batůžek je značky Travelite, řada pro děti Youngster. Dětský cestovní kufr s batůžkem je v několika designech pro kluky i holky.

Dětské batohy, spací pytle, kempingová křesílka, 

Udělejte své ratolesti pohodlí v dětském kempingovém křesílku. Při nočních bojovkách využijí dětské svítilny. Aby byly na výletu bezpečně vidět, pořiďte jim reflexní prvky. Nabízíme mnoho dětských doplňků vhodných na dovolenou s rodiči, na školu v přírodě nebo dětský tábor. Rychle a jednoduše sbalte dětem na školu v přírodě nebo tábor podle Seznamu věcí na školu v přírodě/tábor, který najdete v našem chytrém bloku Sovík na cesty.

Zobrazit
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 29 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 29 položek

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Rozumím