Nasledujte nás na Facebooku

PLÁŽOVÉ POTŘEBY Počet produktů: 25

PLÁŽOVÉ POTŘEBY

PLÁŽOVÉ POTŘEBY - věci na pláž

K dovolené u moře patří koupání a plážové radovánky. Neobejdete se bez osuškyDeky nebo podložky zpříjemní ležení přes den nebo večerní posezení při západu slunce. Vše se pohodlně vejde i do plážové tašky. Sbalte si na dovolenou rychle a jednoduše podle seznamu na cestu k moři, který najdete v našem chytrém bloku...

PLÁŽOVÉ POTŘEBY - věci na pláž

K dovolené u moře patří koupání a plážové radovánky. Neobejdete se bez osuškyDeky nebo podložky zpříjemní ležení přes den nebo večerní posezení při západu slunce. Vše se pohodlně vejde i do plážové tašky. Sbalte si na dovolenou rychle a jednoduše podle seznamu na cestu k moři, který najdete v našem chytrém bloku Sovík na cesty.

                                                                                                                                                                                              

Tašky na pláž, plážové tašky...

Do plážové tašky zabalíte vše potřebné, jako například ručník, krém na opalování, pití a oblíbenou knihu.Tašky na pláž existují v nepřeberném množství variant barev, tvarů a materiálů. Stačí si jen vybrat tu pravou.

Zobrazit
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 25 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 25 položek

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Rozumím