Nasledujte nás na Facebooku

Lékárničky Počet produktů: 17

Lékárničky

Cestovní lékárničky

Lékárničky jsou bezesporu důležitým cestovním vybavením. Při kompletaci vaší cestovní turistické lékárničky nezapomeňte na obvaz, obinadlo, náplast, dezinfekci a nůžtičky. Pokud kompletní obsah již hotové lékárničky ponecháte na výrobci, ušetříte spoustu času. Nebo si pořiďte batoh či taštičku na sestavení lékárny, které jso...

Cestovní lékárničky

Lékárničky jsou bezesporu důležitým cestovním vybavením. Při kompletaci vaší cestovní turistické lékárničky nezapomeňte na obvaz, obinadlo, náplast, dezinfekci a nůžtičky. Pokud kompletní obsah již hotové lékárničky ponecháte na výrobci, ušetříte spoustu času. Nebo si pořiďte batoh či taštičku na sestavení lékárny, které jsou prázdné, s mnoha přihrádkami a připravené na naplnění léky. Využívají je zejména zdravotníci na táborech, soustředěních, výpravách, apod.

Jaké léky si přibalit s sebou na cestu se dozvíte v našem chytrém bloku Sovík na cesty, kde najdete seznam léků do lékárničky, a to v listu Sovíkova lékárnička.

Zobrazit
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 17 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 17 položek

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Rozumím