Nasledujte nás na Facebooku

Dětské batohy, kufry Počet produktů: 7

Dětské batohy, kufry

Dětské batohy a dětské cestovní sady (kufr + batoh)

Dětské sportovní batohy jsou pro děti vhodnější. Lépe se přizpůsobí jejich menší postavě a lépe zkopírují jejich páteř. Lze je použít na výlet, ale také jako aktovku do školy. Do dětské tašky zabalíte svačinu a pár drobností na výlet do města. Kapsičky na krk se hodí dětem na malé osobní věci ...

Dětské batohy a dětské cestovní sady (kufr + batoh)

Dětské sportovní batohy jsou pro děti vhodnější. Lépe se přizpůsobí jejich menší postavě a lépe zkopírují jejich páteř. Lze je použít na výlet, ale také jako aktovku do školy. Do dětské tašky zabalíte svačinu a pár drobností na výlet do města. Kapsičky na krk se hodí dětem na malé osobní věci a na klíče, které děti rády ztrácejí. Pro malé cestovatele jsou obzvláště vhodné cestovní sady kufr + batůžek. Cestovní sada TRavelite Youngster nabízí motivy dětského cestovního kufr a batůžku pro kluky a holky. Cestovní sada Youngster Piráti, Sovičky, Fotbal, Raketa jsou velice oblíbené a praktické pro dětské cestovatele.

Zobrazit
Zobrazují se 1 – 7 z 7 položek
Zobrazují se 1 – 7 z 7 položek

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Rozumím