Nasledujte nás na Facebooku

Dárky pro cestovatele Počet produktů: 36

Dárky pro cestovatele

Dárky pro cestovatele aneb jak potěšit cestovatelskou duši

Udělejte sobě nebo svým blízkým radost cestovatelskými dárky. Mezi naše tipy na dárky pro cestovatele patří zejména stírací mapy Luckies, a to stírací mapa světa, stírací mapa světa Deluxe v černé barvě, stírací mapa Evropy nebo cestovatelský deník Luckies. Mapy fungují jako stírací los...

Dárky pro cestovatele aneb jak potěšit cestovatelskou duši

Udělejte sobě nebo svým blízkým radost cestovatelskými dárky. Mezi naše tipy na dárky pro cestovatele patří zejména stírací mapy Luckies, a to stírací mapa světa, stírací mapa světa Deluxe v černé barvě, stírací mapa Evropy nebo cestovatelský deník Luckies. Mapy fungují jako stírací los, setřete zemi, kterou jste navštívili a vaše originální mapa vašich cest je na světě:).

Jako další vhodné dárky pro cestovatele patří různé cestovní vychytávky, jako jsou inteligentní termosky, houbařské nože, p-mate redukce apod.

Nechte své blízké vybrat to pravé na cesty podle jejich vkusu. Věnujte jim DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 500 Kč1000 Kč nebo 2000 Kč. Poukaz je vhodný jako dárek pod stromeček, k narozeninám nebo jako dárek před delší cestou...

Zobrazit
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 36 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 36 položek

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Rozumím