_____________________________________________

Kromě eshopu s cestovními potřebami dokážeme zařídit následující:

- vytvořit chytré bloky Sovíky www.sovik.cz
- montáže stavebních buněk - www.tragoo.cz
- truhlařinu -  www.tragoo.cz
- prodej řeziva - www.tragoo.cz

_____________________________________________

Naši partneři jsou:

Elliot Activity - Cestovní kancelář s programem pro děti

Nejsme jen tak nějaká cestovka, jsme RODINNÝ CESTOVATELSKÝ KLUB. Těšit se můžete na společné vyrábění, kreslení, kreativní tvoření, zpívání či tancování, pohyb, jízdu na kolech či kolečkových bruslích, lyžování a nebudou chybět ani hry, spousta soutěží, sportovních klání, odměny a hlavně dárky – zkrátka nudit se rozhodně nebudete! Více informací na www.ckelliot.cz.
________
Cestovní kancelář S.E.N.
Patří mezi dvě nejznámější a nejdéle působící pražské cestovní kanceláře, zaměřující se na poznávací dovolené. CK S.E.N. již 22 let svým klientům nabízí širokou škálu termínů během celého roku, jedinečné originální trasy a destinace, poznávací zájezdy na všech šesti kontinentech. Pokud hledáte intenzivní poznávací program, expedici nebo cykloturistiku po osvědčených trasách, neváhejte navštívit webové stránky www.cksen.cz pro více informací.

________

AVENIER | Očkování a cestovní medicína

Při cestování do zahraničí, zejména do vzdálených zemí je důležitá prevence proti nemocem, které se u nás nevyskytují. Informujte se o vhodném očkování do země, do které cestujete. Detailní informace o očkování v jednotlivých zemích najdete na stránkách Očkovacího centra Avenier.

________

Blog o cestování našich přátel TheBeasTandBeauty.com

Zajímavé čtení a tipy na cesty po Čechách, Evropě, zemích Ameriky, Íránu apod. Vše najdete na tomto webu www.thebeastandbeauty.com


Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Rozumím