Dárky pro cestovatele

Cestují rádi vaši blízcí a chcete je potěšit nějakým vhodným dárkem k narozeninám, pod stromeček nebo svatebním darem? Máme pro vás několik tipů na vhodné dárky pro cestovatele.

Cestovatelské dárky k uchování vzpomínek

Pokud cestují do nejrůznějších zemí světa, rádi si své cesty zaznamenávají a chtějí je mít navždy zvěčněné, doporučujeme pořídit stírací mapu světa nebo cestovatelský deník.

Stírací mapa světa je unikátní mapa, na které je aplikovaná zlatá stírací barva jako u stíracího losu. Zlatou barvu lehce seškrábnete pomocí mince nebo nehtu a objeví se barevně stát, kde jste byli.  Postupně se odkrývají státy světa, které jste navštívili a vzniká tak jedinečná a originální mapa světa, kterou se bude chtít každý pochlubit. Stírací mapu světa si můžete nechat zarámovat nebo ji přibít na zeď. Můžete ji dát třeba na nástěnku do školy, do práce a postupně se bude vybarvovat, kde pracovní tým nebo děti o prázdninách cestovali. Stírací mapa světa je balena v originálně potištěném tubusu, takže balení dárku není nijak těžké. Stírací mapu světa můžete sehnat v několika vydáních, a to stírací mapu světa (klasická), stírací mapa Deluxe a stírací mapa světa cestovní, stírací mapu Evropy. První dvě mapy jsou velké nástěnné mapy o velikosti 80 x 58,5 cm, stírací mapa klasická je má bílé pozadí a zlatou barvou nesetřená pevnina, stírací mapa Deluxe má černé pozadí a zlatou barvou nesetřené kontinenty + černo-zlatý tubus. Stírací mapa cestovní je obdoba klasické stírací mapy s bílým pozadím, ale o velikosti 42 x 30 cm.Stírací mapy světa jsou vyrobeny ve Velké Británii, stejně jako cestovatelský deník.

Cestovatelský deník je ideálním dárkem pro toho, kdo si chce nejen své cesty zaznamenat do mapy, ale i popsat některé zážitky, kontakty, apod. Je dost malý na to (cca A5), aby se vešel do batohu nebo kufru. Obsahuje 8 stíracích mapek světadílů a poznámkový blok. Vše v tvrdých deskách z recyklovaného papíru, tudíž se v zavazadle nic nepomačká. Díky cestovatelskému deníku Travelogue vznikne jedinečný ucelený dokument vašich cest. Cestovatelský deník je v několika barvách - přírodní, modré a červené.

Praktický dárek také potěší

Existuje milion věcí jimiž byste potěšili každého cestovatele. Proto vybereme TOP dárky pro cestovatele, které u nás klienti nejčastěji pořizují.

Začněme třeba houbařským nožem Schwarzwolf. Je to taková stálice mezi dárky nejen na vánoce. Jelikož jsme národ houbařů, potěšíte tímto darem snad každého. Houbařský nůž je kvalitně vyroben, je vybaven i štětečkem k očištění hub. Dá se říci, že za málo peněz hodně muziky.

Dalším trochu vtipným dárkem je rolnička na medvědy. Pokud se váš blízký chystá na cestu do hor, do severní Ameriky nebo třeba jen na Slovensko, zkuste mu dát rolničku na medvědy. Rolničky na medvědy jsou v různých barvách, dají se lehce připnout na batoh a jste slyšet na sto honů. Zdravý medvěd by se měl leknout a utéct, pokud ne… reklamaci asi již řešit nebudeme:-). Samozřejmě nemusíte cinkat celou cestu, pomocí magnetu se dá rolnička znehybnět.

Prostě a jasně je vždy u praktických cestovatelských dárků nutné zvážit, co obdarovaný zrovna potřebuje a co mu zároveň udělá radost. Má stále tu hroznou tašku na drogerii nebo vozí drogerii v igelitce? Potěší ho toaletní taška nebo cestovní kosmetický kufřík? Má již rozdrbaný cestovní kufr nebo by ho potěšil jinak barevný kufr? Do čeho si dává léky, obvazy, náplasti? Hodila by se mu taška na sestavení lékárny nebo už hotová lékárnička?

Něco pro malé cestovatele

Zájem o cestování je dobré vzbudit již v útlém věku. Někdy k tomu dopomůže  cestovatelský dárek, který si dítě oblíbí. Mezi takové dárky patří cestovní kufr pro děti.

Dětský kufr Youngster od firmy Travelite společně s batohem stejného designu je ideální cestovní sadou pro děti. Cestovní kufr s batohem je vhodný pro kratší i delší výlety, dítě si může svůj kufr na kolečkách vozit naprosto bez námahy. Dětský cestovní kufr Youngster s batůžkem je v několika veselých barvách s motivy pro holky i kluky. Mezi motivy této cestoví sady pro děti patří sovičky, srdíčka, piráti, rakety a fotbal. Díky veselému designu se dítě bude vždy těšit na další cestu.

Snad jste získali nějakou tu inspirací na dárek pro blízkého cestovatele. Pokud ne, pak už zbývá jen DÁRKOVÝ POUKAZ v obchodě, kde se vybaví každý cestovatel. :-)


Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Rozumím