Co znamená cestovní bezpečnostní značka?

Slyšeli jste někdy pojem bezpečnostní cestovní taška? Kladete si otázku, proč je zrovna daná taška bezpečnostní? Rádi bychom vám poskytli informace o  bezpečnostních cestovních taškách, které nabízíme v našem eshopu.

Jaké mají cestovní  bezpečnostní tašky ochranné prvky?

Specialistou na výrobu bezpečnostních cestovních tašek je firma Pacsafe. Bezpečnostní cestovní tašky Pacsafe mají v sobě zabudováno několik ochranných prvků, které ochrání nejen obsah vašeho zavazadla, ale i tašku samotnou. Zde uvádíme hlavní ochranné prvky, díky kterým jsou tašky, kapsy a batohy Pacsafe nazývány bezpečnostními.

  • vyztužení tašky ocelovou sítí zabraňující proříznutí – eXomesh® slashguard
  • uzamykatelná bezpečnostní karabina – turn & lock strap hookTM
  • bezpečnostní zipy zabraňujícím zlodějům v manipulaci – smart zipper securityTM
  • popruh vyztužený ocelovou sítí zabraňující přeříznutí – slashproof Carrysafe® strap
  • kapsa zabraňující krádeži elektronických informací – RFIDsafeTM blocking pocket

Co mi chrání RFIDsafe kapsa?

RFID (radio frequency identification) micro čipy jsou již delší dobu součástí našeho života. Dají se využít pro různé účely a mohou obsahovat i naše osobní data například v bankovní kartě, v cestovním pase nebo na dalších ID kartách. Bohužel existují již zloději specialisté, kteří díky čtečkám RFID čipů získávají citlivé informace jako je jméno, datum narození, digitální fotografii, číslo účtu, datum expirace karty, atd. Bezpečnostní tašky, kapsy a batohy Pacsafe obsahují RFIDsafe kapsu, která je vyrobena ze speciálního materiálu, který zabraňuje přenosu informací a dat z vašich osobních věcí. Tento materiál navíc získal řadu ocenění za nejlepší RFID blokovací systém. I díky tomuto speciálnímu prvku patří cestovní tašky a doplňky Pacsafe k nejbezpečnějším cestovním taškám.

Na co je vhodný přenosný bezpečnostní trezor a bezpečnostní síť Pacsafe?

V nabídce máme i několik cestovních potřeb a doplňků, které by vám měli zaručit bezpečí vašich věcí a zavazadel. Přenosný bezpečnostní trezor Pacsafe je vhodný k uzamčení cenností jako jsou fotoaparáty, doklady, peněženky apod. Snadno se uzamkne pod sedadlo automobilu, k posteli v hotelovém pokoji, hostelu, atd.  Bezpečnostní síť Pacsafe je určená k uzamčení a ochraně zavazadel a k nim připojené výstroje před krádeží. Je určená hlavně na batohy a měkké cestovní tašky, které chcete ochránit na cestách v hotelech či hostelech, při cestách vlakem, v úschovnách zavazadel, apod. Sítě jsou v různých velikostech dle objemu zavazadla. V nabídce také máme bezpečnostní pouzdra a kapsy, které ochrání vaše doklady a mobily.

Produkty firmy Pacsafe se dělí do několika kategorií, většinou podle toho kde a jak je používáte:

Produktová řada Citysafe (elegatní bezpečnostní kabelky do města), Wristsafe (bezpečnostní kapsy na zápěstí), Metrosafe ...

Produkty firmy Pacsafe vyhrály již několik cen v kategoriích design a bezpečné outdoor vybavení. Bezpečnostní tašky, batohy, pouzdra a kapsy využijete během cesty do práce, při městské turistice, ale i na delších cestách např. v hotelech, hostelech apod. Doufáme, že si z naší nabídky cestovních bezpečnostních tašek Pacsafe vyberete a oceníte na cestách jejich výhody a hlavně kvalitu.


Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Rozumím