Co s sebou na pláž?

Plánujete dovolenou u moře v oblíbeném Chorvatsku? Nebo letos zvolíte jinou destinaci? Raději dáte přednost jezeru či nějaké přehradě v Čechách nebo na Slovensku? Pobyt u vody vám může zpříjemnit několik osvědčených plážových pomocníků a potřeb.

Plážové a chladící tašky

Asi se shodneme, že základem je dobrá plážová taška. Dobrá znamená prostorná, nejlépe s kapsičkou na doklady a možností přehodit si ji přes rameno.  Do plážové tašky se nám musí vejít opalovací krém, ručník, časopis, knížka, láhev s pitím, doklady a další drobnosti. Dámy jistě ocení trendy design plážové tašky. Výběr plážové tašky bude spíše „dámskou“ záležitostí. To, co ocení zejména pánové v horkém letním dni, jsou chladící tašky, ve kterých vydrží vychlazená pivka čí láhev vína. Více si pochutnáme také na chladném sendviči než na zapařeném a slepeném toustovém chlebu s rozteklým máslem a sýrem. Na výběr jsou chladící tašky ve více velikostech (dle počtu lahví či plechovek) a provedeních. Kritériem výběru bude zřejmě počet členů vaší rodiny, party kamarádů či denní spotřeba zlatavého moku:-).

Na čem ležet na pláži?

Pro ty, kteří nebudou využívat hotelových lehátek a slunečníků je téměř nutností plážová podložka. Z našich zkušeností doporučujeme plážové podložky z dobře omyvatelného materiálu, s možností srolování a přehození přes rameno. Důležitý je také rozměr plážové podložky, aby se vám vešla do cestovního kufru nebo tašky. Asi znáte ten pocit, že po hodince strávené v leže už nevíte, jakou polohu zaujmout. Nebo jste vášnivý čtenář a víte, jak spatně se čte v leže. Řešením právě pro vás je plážové skládací křeslo, do kterého se pohodlně uvelebíte a můžete dlouhé hodiny číst či jen pozorovat moře. Plážové křeslo Outwell folding brach můžete využít i jako plážovou podložku, i jako křesílko. Je skladné, takže se vám vejde i do cestovního kufru. No a příjemnou prázdninovou atmosféru vám dokonale doplní přenosné rádio na solární energii.

Plážové potřeby naleznete v naší speciální kategorii zde.


Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Rozumím