Chystáme se do kempu.

Plánujete letos vyrazit na pobyt v přírodě mimo dosah všech technologických vymožeností? Jste zarputilí zálesáci, kteří zásadně spí mimo kempy a vše si obstarávají sami? Nebo si do přírody rádi vyjedete, ale večer se ještě raději vrátíte do kempu či tábořiště? Pro vás všechny máme chytré a praktické kempinkové potřeby a „vychytávky“.

Outdoorové nářadí - nože, sekyra, pila...

Bez čeho se v přírodě určitě neobejdete jsou nože, multifunkční nože a nářadí jako je outdoorová sekyra či pila. Na klasickou „rybičku“ z dob vašeho dětství zapomeňte a vyberte si pořádný „chlapský nůž“ pod heslem: Každý správný muž, má v kapse nůž a nejen to :-). Multifunkční nůž nebo pořádná dýka v koženém pouzdře bude jistě při kempování dobrým pomocníkem. Vášnivý houbaři jistě ocení houbařský nůž se speciálně tvarovanou čepelí a štětečkem na očištění hub. Na obstarání dřeva na večerní táborák či grilování se vám bude hodit outdoorová sekyrka nebo zavírací pila.

Vaření v kempu - kempinkové nádobí, příbory, chladící tašky, sezení...

Na co nesmíme zapomenout je jídlo a pití!!!! Mezi kempinkové potřeby jistě patří sada kempinkového nádobí, nerezové kempinkové příbory, které je funkční a hlavně velice skladné. Velice důležité je také doplňování tekutin, ať už nealkoholických či alkoholických. Na túrách či výletech oceníte praktické termosky, láhve na vodu, španělský měch na víno či placatky. Nejen pivaři ocení chladící tašky. K dispozici máme chladící tašky v různých velikostech dle počtu plechovek či lahví, které se do tašky vejdou. Chladící tašky jsou dobré také na přepravu jídla a pití do místa pobytu. Pokud budete mít v kempu možnost elektrické přípojky, nesmí vám chybět cestovní rychlovarná konvice. Není nad letní snídani u stanu, pohodlně usazeni v kempinkovém křesílku, na stolečku čerstvá kávička.

Co na spaní do kempu?

Tak..dřevo jsme si obstarali, jíst máme na čem, pít máme z čeho, sedět taky ale kam složíme hlavy? Vyberte si z naší nabídky stanů, matrací a spacáků. Nabízíme několik typů stanů, matrací či spacáků od české firmy Jurek, která nabízí vysokou kvalitu ovšem za velmi příznivou cenu. Stany Jurek patří mezi špičkové stany do různých podmínek. Pro naše běžné kempování využijeme řadu TRAMP, VANDR, MIDI nebo FAMILY – velké rodinné stany. U spacáků chceme upozornit na správný výběr podle velikosti vaší postavy. Pokud máte spacák o dost větší, ztrácí potom svůj teplotní komfort. Proto je důležité i dětem koupit jejich vlastní dětský spacák. Více informací o výběru spacáku a stanu najdete v Radách na cesty.


Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Rozumím