Den Dopravy Zdarma

Nasledujte nás na Facebooku

Novinky

Upozornění pro klienty - expedice objednávek 2016-08-19 10:05:24

Upozornění pro klienty - expedice objednávek

Expedice objednávek až 29.8. 2016

Číst více
9.8.2016 - VÝPRODEJ KUFRŮ 2016-08-09 15:20:23

9.8.2016 - VÝPRODEJ KUFRŮ

výprodej kufrů

Číst více
Vystavujeme na veletrhu FOR TRAVEL 7.4.-10.4.2016 2016-04-06 09:43:38

Vystavujeme na veletrhu FOR TRAVEL 7.4.-10.4.2016

Zveme vás na náš stánek na veletrhu FOR TRAVEL 7.4. - 10.4. 2016 v Praze Letňanech.

Číst více
stírací mapy

Stírací mapy a deník

Vyberte správný cestovatelský dárek.

KOUPIT
kufry a tašky

Cestovní zavazadla

Cestovní kufry, tašky, doplňky.

KOUPIT
doprava a platba

Doprava a platba

Vyberte si dopravce a způsob platby.

VÍCE INFO

Cestovatelský obchod, cestovní potřeby

CESTOVNÍ POTŘEBY - cestovní kufry a tašky, outdoorové vybavení...

Sháníte věci na dovolenou k moři, na hory nebo do exotiky? Chystáte se na pracovní cestu, studentský trip nebo na víkendový pobyt? Hledáte na vaši cestu to správné cestovní zavazadlo, outdoorové vybavení, cestovní elektro, drogerii nebo mapu?  Už nemusíte pobíhat po desítkách obchodů.

VŠE NAJDETE NA JEDNOM MÍSTĚ, v našem specializovaném obchodě!

DÁRKY PRO CESTOVATELE - cestovní sady, dětské kufry, stírací mapy, houbařské nože, cestovatelské deníky, Sovík na cesty,...

Pokud hledáte ten pravý dárek pro cestovatele, jistě něco vyberete i v našem obchodě. Mezi vyhledávané dárky pro cestovatele patří kvalitní kufry, dětské cestovní kufry, houbařské nože, stírací mapa světa, cestovateslký deník nebo oblíbení Sovíci - Sovík na cesty a Sovíkova domácnost, které můžete najít např. ve vychytávkách na cesty.

Věci na CESTOVÁNÍ K MOŘI, DO KEMPU i TURISTIKU

Na našem eshopu najdete největší rozsah jedinečných produktů na cestování. Veškeré cestovní vybavení využijete  pokud jedete na dovolenou k moři, do exotických zemí, na vodu či pro outdoorovou turistiku. U nás zkrátka nakoupíte vše, co potřebujete na delší cestu i na výlet.

Základem naší nabídky jsou kvalitní cestovní zavazadlacestovní kufry, kufry na kolečkách, značkové kufry D&N a kufry značky Travetelite, dále cestovní a sportovní tašky, tašky na kolečkách pro pohodlné cestování, bezpečnostní tašky Pacsafe a batohy. Pro výlety do hor nabízíme potřebné outdoorové vybavení jako stany,spacáky, houbařské nože, outdoor oblečení. Vychytávky na cesty vám mohou zjednodušit cestování nebo jsou dobrým dárkem pro cestovatele. Pro pobyty u moře či jezera určitě využijete plážové potřeby - plážové tašky, podložky, křesílka.